Новобудови від забудовників Хмельницького

Котеджі «Ранкове» - відгуки

bonita.ksyu@mail.ru 08.06.2018
Обережно шахраї!!!!!!! В Рівному ця горе компанія вже 3 роки не може здати жодного підїзду. Вже обурені пайовики виходять на мітинги, так як гроші заплачені за квартири проте їх немає.... http://tv7plus.com/vidayte-zakonne-zhitlo-pidsumki-tizhnya/
Autumn Aurora 06.11.2015
Як власник котеджу можу написати на що варто звернути увагу, як у хорошому, так і в поганому.

Так як ми без машини, то нам сподобалось хороше розташування, близько до зупинки, автовокзалу, залізничного вокзалу. Поруч парк, ліс.

Будинки зовні гарні. Здають їх з комунікаціями до точки під'єднання, тобто електропроводку, опалення, каналізацію і т.д. вам доведеться робити самим.

Простінки, а також стеля із гіпсокартону 2-го поверху входять у вартість котеджу. Але обов'язково перевірте рівність стін до того, як отримаєте техпаспорт. Бо нам за альтернативну обдарованість робочих довелося заплатити 6000 грн - перемуровували коридор.

Котел не найгірший, але дешевенький. Вікна теж. Якщо ви фанат енергозберігання, то захочете змінювати.

Залізні сходи зварені з місцями ржавого металу, та ще й трохи неправильно. Люди, що мають їх обшивати деревом, м'яко кажучи незадоволені.

Стандартне планування котеджу нормальне.

Загалом покупкою задоволені, але є одне але: забудовник уже кілька разів змінював генеральний план котеджного містечка. І тепер замість зелених зон, стадіонів, тенісних кортів і басейнів будуть гаражі. А посеред містечка, одразу ж перед лінією котеджів вибудовується висотка.

З хорого можу сказати, що ніяких прихованих платежів окрім зазначених в договорі не було. Але документи на свій будинок ми отримали через 8! місяців після обіцяного терміну. Ніякої компенсації ми за це не отримали.

Не маю з чим порівнювати, тому описую лиш те, з чим сама стикнулась.

Район
Автовокзал №1
Адреса
Старокостянтинівське шосе, 26
Продавець
UBC
Телефон
від 7200 грн/м²
Останнє оновлення 29.09.2016
Хід будівництва
28.09.2016 28.09.2016