Новобудови від забудовників Хмельницького

Як заощадити на покупці квартири в новобудовах Хмельницького 195 000 гривень

Як заощадити на покупці квартири в новобудовах Хмельницького 195 000 гривень

Мене звати Сергій, я засновник проекту "Новобудова". У цій статті я розповім, як за допомогою сайту можна заощадити на покупці квартири у будь-якій новобудові міста істотну суму коштів (у прикладі нижче економія склада 195 тисяч гривень).

Хто займається торгівлею, знає, що ціни на товари постійно змінюються, причому як у більшу, так і у меньшу сторони. Це пов'язано з тим, що продавець постійно тестує реакцію ринку на свою пропозицію. По-перше, заздалегідь ніхто не знає, скільки покупець буде готовий викласти з гаманця, особливо в конкурентному середовищі. По-друге, іноді треба прискорити продаж і найпростіший спосіб - знизити ціну.

Повернемося до теми нерухомості. Припустимо, ви вирішили придбати квартиру, добре, якщо у вас є необхідна сума, щоб зробити покупку відразу. Тоді ви просто знаходите за допомогою сайта будь-який об'єкт та контакти продавця(забудовника). А що якщо ви плануєте здійснити покупку коли дозбивраєте гроші і для цього потрібен ще деякий час. Зазвичай у такій ситуації люди не проявляють особливої активності.

Відтворимо цю ситуацію в ретроспективі на прикладі реальних даних. Для цього необхідно обрати в каталозі новобудови які по тим чи іншим характеристикам вас влаштовують.Перейти на сторінку об'єкта та підписатися на нього (для цього необхідно авторизуватися).Так само ви можете зберегти будь-яке планування у "мої об'єкти", через розділ "Квартири". Наведіть курсор на планування та натисніть на синю кнопку (тим же шляхом, пізніше планування можна видалити). Для того щоб відслідковувати ціну та інші події житлового комплексу, планування можна і не зберігати, достатньо підписки, але це спрощує підрахунок кінцевої вартості квартири.Після чого переходимо в особистий кабінет і в журналі подій бачимо історію обраного об'єкта. В хронології видно, що вибраний комплекс* 6 листопада подешевшав з 13 650 грн до 11 500 гривень за квадрат.* Щоб не займатися рекламою, я затер назви комплексів.

А в моїх об'єктах вартість обраної квартири змінилася з 1 243 242 до 1 047 420 гривень. Далі потрібно було лише прейти до сторінки житлового комплексу та зв'язатися з продавцем.Таким чином користувач сайту "Новобудова" заощадив 195 тис. гривень. Непогано? Я вважаю, що дуже навіть. Ще один приємний бонус, на "Новобудові" вказані тільки прямі контакти забудовників, отож, ви так само маєте можливість поторгуватися з продавцем і ще трохи збити ціну.

Що це нам дає? Це новий спосіб робити вигідні покупки нерухомості, іноді навіть раніше того терміну, що ви планували. Просто підпішіться на ті об'єкти та квартири, які вам підходять за характеристиками, відстежуйте акції і зміни цін у себе в кабінетах. Інформація по об'єктах постійно оновлюється.

Дякую, що дочитали. Заощаджуйте разом з "Новобудовою". Розкажіть про цей спосіб своїм друзям і знайомим, вони будуть вам вдячні :)