Новобудови від забудовників Хмельницького

Як бути, якщо «зайві» квадратні метри є, а повідомлення про необхідність сплатити податок не прийшло?

Як бути, якщо повідомлення про необхідність сплатити податок не прийшло?

У 2016 році українці повинні сплатити за нерухомість, яка була у власності у 2015 році.

У липні власники зайвих «квадратів» повинні були отримати повідомлення про необхідність сплатити податок. У документі також повинна бути вказана сума, яку необхідно сплатити. На сплату податку відводиться 60 днів. Але як бути, якщо «зайві» квадратні метри є, а повідомлення не прийшло?

«Платники податків можуть звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звіряння даних, зокрема, об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, у тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податків або нарахованої суми податку (підпункт 266.7.3 пункту 266.7 статті 266 Податкового кодексу України)»

Таким чином, при наявності «зайвої» площі необхідно врегулювати питання нарахування податку в податковій службі за місцем реєстрації.