Новостройки от застройщиков Хмельницкого

О компании Західно-українська будівельна компанія

Приватна виробничо-комерційна фірма «Західно-українська будівельна компанія» заснована 19 вересня 2006 року у м. Хмельницькому.

Наша компанія спеціалізується на були будівництві об’єктів у привабливих для замовників районах Хмельницького з розвиненою транспортною та торговельною інфраструктурою, з ретельним дотриманням будівельних технологій і термінів введення новобудов у експлуатацію, з використанням якісних будівельних матеріалів та сучасної техніки.

Наш колектив – це висококваліфіковані будівельники, постачальники, менеджери, бухгалтери, ріелтори, маркетологи, завданням яких є всестороння допомога нашим Клієнтам в придбанні в комфортного, якісного та доступного житла.

ПВКФ «ЗУБК» співпрацює з ДАПБП “ТАТЕМ” , основним напрямком діяльності якого є проектування будівництва для власних потреб та задоволення потреб інших будівельних підприємств і замовників. До цього часу ДАПБП “ТАТЕМ” є надійним та добросовісним постачальником проектної продукції будівництва.

Ми пропонуємо нашим Клієнтам індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучку цінову політику з можливістю відтермінуванням платежів.

Наші будинки – це не просто доступне житло. Це комплекси з розвинутою інфраструктурою, транспортною розв’язкою, зі своєю зеленою зоною, дитячими майданчиками, влаштованою дорогою. Поруч з Вами знаходяться торгові центри та дитячі садочки, сучасні паркінги та спортивні клуби. Вам не потрібно витрачати зайвий час на тривалі подорожі містом, все це є на відстані декількох кроків!

Наша статистика

— Близько 5000 квадратних метрів житлової площі
— Понад 100 родин отримали нову квартиру
— Створено понад 50 робочих місць
— Близько 10 років на ринку нерухомості
Адрес
м. Хмельницький, вул. Свободи 6а
Телефон
(097) 28-97-927
(067) 380-30-44
(068) 796-59-53
Сайт
перейти
Новости

Все объекты от компании Західно-українська будівельна компанія