Новостройки от застройщиков Хмельницкого

О компании UBCКомпанія UBC була заснована в 2010 р, коли в Хмельницькій області стрімко розвививалась будівельна справа. За роки активної роботи і постійного самовдосконалення ми виросли з команди, яка веде один проект, у велику системну будівельну компанію, розвиваючу одночасно більше 10 проектів на різних стадіях реалізації. Сукупність успішно реалізованих об'єктів, портфеля проектів, що знаходяться в розробці, а також невичерпного потенціалу - колективу професіоналів найвищого рівня, дозволяє нам сьогодні займати лідируючі позиції у регіональному будівництві.

На сьогоднішній день ми маємо успішний досвід системного управління нерухомістю: створення концепцій, проектування, будівництво та експлуатації бізнес-центрів класу «А», торгово-розважальних комплексів преміум-сегмента, багаторівневих комерційних паркінгів, котеджних селищ. У складі компанії: фахівці з управління проектами, архітектурне бюро, будівельна компанія, власна студія комфорту, профільні підрозділи інженерного, експлуатаційного, фінансового, комерційного і юридичного супроводу проектів, компанія реалізації нерухомості.

UBC є учасником багатьох професійних організацій та об'єднань. У тому числі: членом Української Будівельної Асоціації, учасником затверджених Мінрегіонбудом програм експериментального висотного будівництва. Ми співпрацюємо з провідними вітчизняними та іноземними проектними бюро та інжиніринговими компаніями, регулярно розширюємо власні можливості шляхом впровадження нових технологій і методів управління. Наша мета сьогодні - утвердитись як лідер на ринку будівництва на Хмельниччині та розширити свою діяльність у інших регіонах України в сфері послуг та будівництва.

Ми любимо свою роботу і цінуємо свою репутацію!

Все объекты от компании UBC

ЖК «Paradise»

от 14150 грн/м²

Котеджі «Ранкове»

от 7200 грн/м²

ЖК «Срібні озера»

от 6800 грн/м²

ЖК «Ранкове»

от 6800 грн/м²

ТРЦ «Kvartal»

цена не задана

ЖК «Львівський»

от 6800 грн/м²