Новостройки от застройщиков Хмельницкого

4 ознаки ненадійної новобудови

4 ознаки ненадійної новобудови

Не потрібно ризикувати, особливо в кризу. Ось 4 ознаки ненадійної новобудови:

1. Якщо у забудовника вже є довгобуд. Не беремо затримку в кілька місяців, це трапляється у всіх будівельних компаній. Але якщо є недобудовані об'єкти (незалежно від причин) з затримкою більше року, не потрібно купувати квартиру в споруджуваному будинку у такого забудовника. Незалежно від ступеня готовності. Є багато будинків, побудованих на 80-90%, які стоять в такому вигляді багато років.

2. Якщо немає дозволу на будівництво і інших документів. Принаймні дозвіл на будівництво має бути. Хоча іноді можна вигідно придбати квартиру в будинку, який ще не отримав дозволу, але це ризикована інвестиція.

3. Якщо забудовник поки нічого не збудував. Це не означає, що всі нові забудовники ненадійні. Просто, нехай перевіряє хто-небудь інший. Ймовірність проблем у такої новобудови вище.

4. Дуже приваблива пропозиція – це саме по собі підозріло. Надання довгострокових програм розстрочки, а також великих знижок забудовником може свідчити про фінансові проблеми і нести ризики недобудови подібних об’єктів. У класичному вигляді розстрочка від забудовника можлива тільки до введення житлового комплексу в експлуатацію. Все відстрочені платежі після цього моменту – по суті, операція кредитування, яка повинна здійснюватися не забудовником, а фінансовою компанією, яка має відповідну ліцензію.

Все сказане не відноситься до готових квартир в зданих будинках.